hizmetlerimiz

 • CNC Pastal Kesim

  Bullmer CNC pastal kesme makinemizle müşterilerimizin fason kesim ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Maksimum 200 cm ende kesim yapabilmekteyiz. 360 cm pencere alanı ile hızlı hizmet vermekteyiz. Makineye farklı ölçülerde deliciler takarak kesilen parçalar üzerine delikler delebilmekteyiz.

  Kesim dataları hazır olmayan müşterilerimize karton kalıptan ya da ölçü tablolarından kalıp çıkartılmaktadır. Bilgisyar ortamında kalıpları hazır olan müşterilerimizin datalarını *.dxf ve *.rul fortmatlarında alıp kesim dataları oluşturmaktayız. Pastal çıktılarını bünyemizde yapmaktayız. Ayrıca bir pastal kağıdı istenmemektedir.

 • Nakış

  Farklı sektörlerin nakış ihtiyaçlarına titizlikle cevap vermekteyiz. Otomotivden mobilyaya, mobilyadan konfeksiyona kadar geniş bir yelpazdece müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca kişilere, okullara, firmalara özel bazı hazır ürünlerin üzerine logo ve yazı nakışları yapmaktayız. Dikilmiş; yelek, önlük, mont, gömlek, kazak, hırka, vb.. kıyafetlerin üzerine nakış uygulamaları yapılmaktadır.

 • Lazer Kesim

  Muhtelif kumaşlar, suni deriler, nakış aplikeleri, pleksi, ahşap vb. materyallerin kesimi ve lazer kazıma işlemleri ile kabartmalar yapılmaktadır. Lazer kesim yakarak kestiğinden dolayı kesilen yerlerde püsküllenmeler oluşmamaktadır.

 • dikim

  Kesilen parçaların dikim işlemini deneyimli kadromuzla belirlenen şartnameye göre titizlikle yapılmaktadır.