Bozlar Tekstil ve Konfeksiyon

Fason kesimden fason dikime
Her kademesinde ince dokunuş

CNC Pastal Kesim

Bullmer CNC pastal kesme makinemizle müşterilerimizin fason kesim ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Maksimum 200 cm ende kesim yapabilmekteyiz. 360 cm pencere alanı ile hızlı hizmet vermekteyiz. Makineye farklı ölçülerde deliciler takarak kesilen parçalar üzerine delikler delebilmekteyiz.

Kesim dataları hazır olmayan müşterilerimize karton kalıptan ya da ölçü tablolarından kalıp çıkartılmaktadır. Bilgisyar ortamında kalıpları hazır olan müşterilerimizin datalarını *.dxf ve *.rul fortmatlarında alıp kesim dataları oluşturmaktayız. Pastal çıktılarını bünyemizde yapmaktayız. Ayrıca bir pastal kağıdı istenmemektedir.

Nakış

Farklı sektörlerin nakış ihtiyaçlarına titizlikle cevap vermekteyiz. Otomotivden mobilyaya, mobilyadan konfeksiyona kadar geniş bir yelpazdece müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca kişilere, okullara, firmalara özel bazı hazır ürünlerin üzerine logo ve yazı nakışları yapmaktayız. Dikilmiş; yelek, önlük, mont, gömlek, kazak, hırka, vb.. kıyafetlerin üzerine nakış uygulamaları yapılmaktadır.

Lazer Kesim

Muhtelif kumaşlar, suni deriler, nakış aplikeleri, pleksi, ahşap vb. materyallerin kesimi ve lazer kazıma işlemleri ile kabartmalar yapılmaktadır. Lazer kesim yakarak kestiğinden dolayı kesilen yerlerde püsküllenmeler oluşmamaktadır.

Dikim

Kesilen parçaların dikim işlemini deneyimli kadromuzla belirlenen şartnameye göre titizlikle yapılmaktadır.

Dijital Kalıplama

Kesilecek ürünün; kesim öncesi kalıpların çıkartılması ve bilgisayar ortamına aktarılması.